Thursday, December 6, 2018

Zimowo

Witajcie, dzisiaj mam dla Was kartkę w zimowym klimacie.
Użyłam bazy eco o wymiarach 14.5 na 14.5 cm i kolekcji Craft O’Clock Brrr... it's cold outside a do wykonania poinsecji użyłam wykrojnika Clematis i białego foamiranu, który pokolorowałam niebieską pastelą olejną z błyszczącym środkiem. Do kompozycji dodałam liść winorośli, który też został wycięty z tej samej kolekcji.
Napis Merry Christmas wydrukowałam a następnie wycięłam za pomocą wykrojnika baner D.

Zgłaszam na wyzwania:


Wednesday, December 5, 2018

Świątecznie dla AltairArt


Witam

Dziś mam dla Was inspiracje na wyzwanie AltairArt a temat wyzwania to 
Dary Natury czyli wszerakie naturalne dodatki dodane do prac.

W mojej pracy użyłam mech i suszone kwiaty.

Zapraszamy do wspólnej zabawy. 


Friday, November 30, 2018

Pink Christmas

Today I have got for you a Christmas card in 
non traditional colours ;)

I used square card base with few layers of scrapbooking papers, cheese cloth and resin frame. To create my flowers I used DCAM dies flower 2 with an addition of few different flourishes from other die sets.

Kisses

Thursday, November 22, 2018

Pudełko czekoladek

Witajcie

Dzisiaj mam dla Was pudełko czekoladek opakowane w papiery Craft O’Clock My Christmas Wish z tagiem na życzenia, który podklejony jest zielonym papierem z kolekcji Heritage Stories. Gałązki choinki wycięłam z tego samego zielonego papieru na których umieściłam foamiranowe ponsencje wycięte z czerwonego foamiranu wykrojnikami Clematis duży
Kwiaty pomalowałam srebrną farbą brokatową z perłowymi badzikami w środku. Do kompozycji dodałam wycięte elementy oraz tekturowy napis Wesołych Świąt, który pokolorowałam pastami woskowymi.


Tag na życzenia przewiązałam sznurkami. 


Zgłaszam na wyzwania:
Pozdrawiam

Monday, November 19, 2018

Christmas tree for APScraft challenge


Dzisiaj przygotowałam mediowa choinke z MDF-u z uzyciem. 

Najpierw pokryłam cała choinkę gel medium a następnie położyłam zielony papier z kolekcji Heritage Stories, jak już wszystko się przykleiło odcięłam tyle papieru ile dałam radę a resztę zpiłowałam pilniczkiem do paznokci (tak to akurat miałam pod ręka). Następnie nałożyłam pastę strukturalna, odbiłam stempel i pokolorowałam go tuszami i podkleiłam na gel medium. Kokardę wycięłam wykrojnikiem z papieru Craft O'Clock My Christmas Wish.